تبلیغات
فیس کده - مطالب آذر 1393
 
آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
تصاویر : چگونگی میوه آرایی زیبا برای شب یلدا

شب یلدا را با میوه آرایی زیباتر کنید...

 تصاویر : میوه آرایی شب یلدا

ادامه مطلب

دروغ همیشه هم بد نیست !


روزی در یک رستوران نشسته بودیم که یک دفعه مردی که با تلفن صحبت میکرد فریاد شادی کشید و خیلی خوشحالی کرد و بعد از اتمام تلفن رو به گارسن گفت : همه ی کسانی که در رستوران هستند مهمان من هستن به باقالی پلو و ماهیچه ، بعد از ۱۸ سال دارم بابا میشم!!

چند روز بعد در صف سینما همان مرد را دیدم که دست بچه ی ۳یا ۴ ساله ای را گرفته بود و دختر بچه به او بابا میگفت !! نزد مرد رفتم و علت کار آن روزش را جویا شدم . مرد پس از شرمندگی فراوان گفت : آن روز در میز بغل دست من پیر مردی با همسرش نشسته بودند پیر زن با دیدن منوی غذاها گفت ” ای کاش میشد امروز باقالی پلو با ماهیچه میخوردیم .” شوهرش با شرمندگی از او عذر خواهی کرد و خواست به خاطر بودجه کم شان فقط سوپ بخورند ؛ من هم با آن تلفن ساختگی خواستم که همه مهمان من باشند تا آن پیر زن بتواند بدون سرافکندگی غذای دلخواهش را بخورد … .اس ام اس تبریک روز داشنجو سری 2


سلام به دوستای عزیزم :idea:

روز دانشجو رو به همه ی دانشجوهای گل سایت تبریک میگم :x

امیدوارم از این دوران شیرین زندگیتون نهایت استفاده رو بکنید ،

و البته نتیجه مناسب و دلخواه خودتون رو بگیرید و همیشه موفق باشید ;)

ترم زندگیتون بی مشروطی
لحظه هاتون همیشه پاس
سایه حذف از زندگیتون به دور
معدل شادیتون ۲۰ باد
روز شما ، روز دانشجو مبارک
.
.
.
.
ﯾﻌﻨﯽ ﺗﻮ ﺭﻭﺡ ﺍﻭﻥ ﺑﻐﻞ ﺩﺳﺘﯽ ﮐﻪ ﺍﺯﺵ ﭘﺮﺳﯿﺪﯼ ﭼﯿﺰﯼ ﻓﻬﻤﯿﺪﯼ؟
ﮔﻔﺖ : آﺭﻩ ﺑﺎﺑﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﻧﺪﺍﺷﺖ ﮐﻪ !
ایشالا روزش مبارک نباشه :|
.
ادامه مطلب

ویژه/ فردوسی پور در کنار کاریکاتورش+تصاویر
عادل فردوسی پور در مراسم اختتامیه نمایشگاه کاریکاتور «نیکاریکاتور» شهاب جعفرنژاد حضور پیدا کرد و در کنارش کاریکاتورش ایستاد تا سوژه عکاسان بشود.

به گزارش وب سایت برنامه نود، عادل فردوسی پور در نمایشگاه کاریکاتورهای شهاب جعفرنژاد که یک نمایشگاه خیریه به سود بیماران سرطانی بود حضور پیدا کرد و در کنار کاریکاتورش ایستاد و سوژه عکاسان شد.

وی به همراه سردبیر سایت نود به این نمایشگاه رفت و پای کاریکاتورش را امضا کرد و البته از نمایشگاه هم دیدن کرد و درباره طرحش به شوخی گفت که این مسلسل در دستانش چکار می کند و اصلا چرا شهاب چنین مسلسلی در دستان وی کشیده است؟ فردوسی پور کاریکاتورهای علی کریمی و مهدوی مهدوی کیا و سعید معروف و دیگر ستاره های حاضر در گالری را هم دید و البته باز هم به شوخی گفت که خودش از همه کاریکاتورهای حاضر در گالری، بهتر کشیده شده است! نمایشگاه نیکاریکاتور، امروز پنجشنبه به پایان می رسد.

این نمایشگاه در گالری آرت سنتر برگزار شده بود.

عکسها: سهیلا اسماعیلی

 

 

ادامه مطلب

پاستیل‌خورها قدبلند‌ترند؟

سیستم ایمنی بدن , خواص ژلاتین

حتی اگر تا به حال دسر یا ژله درست نکرده باشید دستور تهیه آن را یک دور مرور کرده‌اید. تقریبا پای ثابت مواد اولیه همه این دسرها چیزی به نام ژلاتین است که یا به صورت ورقه یا پودر باید در دستور تهیه قرار داشته باشد. از 300 سال پیش که مردم فهمیدند می‌توان با اسید استخوان را نرم کرد و مواد معدنی آن را خارج کرد تا چند سال بعد از آن که این کار به تولید صنعتی رسید، حرف و حدیث درباره آن زیاد بوده است.

 

گاهی گفته می‌شود ژلاتینی که از استخوان حیوانات تهیه می‌شود غضروف‌ساز است و گاهی هم از مضرات آن می‌گویند. هرچه هست کاربردهای وسیع ژلاتین در صنایع مختلف آن را به یک ماده بااهمیت تبدیل کرده است. شاید ندانید که پوکه کپسول‌های دارویی از ژلاتین تهیه می‌شود یا خیلی از چسب‌ها ژلاتین دارند. اما پرکاربردترین محل مصرف ژلاتین در صنایع غذایی است.

ادامه مطلب

جملات زیبا از خود تا خدا

ز مردم دل بکن یاد خدا کن

خدا را وقت تنهایی صدا کن

در آن حالت که اشکت می چکد گرم

غنیمت دان و ما را هم دعا کن ...

 

مرجان سرخاستاتوس های طنز و خنده دار فیسبوک

استاتوس خنده دار, مطالب طنز و خنده دار

بابای من هر وقت پول برق زیاد میاد میندازه گردن لامپ مودم من!

 

♦♦♦♦♦♦♦♦♦ استاتوس خنده دار فیسبوکی ♦♦♦♦♦♦♦♦♦

 

یکی از فامیلا همین امروز زنگ زده مبارکه داماد عزیزم!
ایشالله خوشبخت بشی!
به پای هم پیر شی ! میگم موضوع چیه؟
میگه....
(دخترم) گفت توی فیس بوک ادش کردی از اول میدونستم .
نصیب هم میشید!

 

ادامه مطلب

فال روزانه شنبه 1 آذرشما امروز خیلی ایده آل فکر می کنید و این چیز بدی نیست. حداقل فعالیت‌هایتان بر پایه ساختن جهانی بهتر شکل می گیرد. فقط مطمئن باشید آرزوهایی که دنبال می کنید قابل اجرا و کاربردی باشند.


ادامه مطلب


 
دنج نما