آخرین مطالب
 
پیوندهای روزانه
فشنگچی و یکی از خواننده‌های زیرزمینی /عکس
عکس زیر مربوط به جلد مجله تماشاگران است که در آن امیرحسین فشنگچی را در کنار خواننده معروف زیرزمینی مشاهده می‌کنید.
فشنگچی و یکی از خواننده‌های زیرزمینی روی جلد مجله تماشاگران/عکس


من لایک میخوام
به سـلامتی خودمون


که دردامونو روی این دیوار مجــازی می نویسیم...


به ســلامتی کسایی که


خونده نخونده دردامونو لایکـــــــــــ می زنن....


و به سلامتی کسایی که


از دردمون خوششون میاد و


copy-past می کنن ...


برچسب‌ها: من لایک میخوام ,
بازتاب اقدام زیبای فردوسی‌پور در سایت یاهو +عکس

در سایت یاهو +عکس


بازتاب اقدام زیبای فردوسی‌پور در سایت یاهو +عکس بازتاب اقدام زیبای فردوسی‌پور در سایت یاهو +عکس
به گزارش عرش نیوز,اقدام برنامه ۹۰ برای رضایت گرفتن از خانواده غنی زاده و انصراف آن ها از اعدام قاتل پسرشان را بی شک باید یکی از تأثیرگذارترین اقدامات مثبت یک برنامه نلویزیونی در چند دهه اخیر دانست. یکی از بهترین کارهایی که عادل فردوسی پور می توانست با استفاده از محبوبیت برنامه اش به ثمر برساند. اقدامی که باعث شد تا بامداد ۲۷ فروردین طناب دار از گردن یک انسان باز شود.

داستان از این قرار بود که سالها پیش عبدالعزیز غنی زاده از پیشکسوتان فوتبال مازندران پسر خود را به خاطر کشته شدن در یک درگیری از دست داد و حکم اعدام قاتل برای صبح روز ۲۷ فروردین ۹۳ صادر شد. خانواده قاتل که در این مدت موفق به دریافت رضایت برای نجات فرزند خود نشدند دست به دامان رسانه ها و برنامه ۹۰ شدند تا در آخرین لحظات به دنبال روزنه امید باشند.

فردوسی پور در برنامه روز دوشنبه به این درخواست پاسخ مثبت داد و در اوایل برنامه اش با تاکید بر اینکه "گذشت" امری پسندیده است ابراز امیدواری کرد صبح سه شنبه خبری از اعدام نباشد. پس از اعلام این خبر، چند خیر در تماس با برنامه ۹۰ اعلام کردند که حاضر به پرداخت کامل دیه بوده و محسن بنگر مدافع پرسپولیس نیز خواستار تاکید دوباره این درخواست در برنامه شد.

چیزی که باعث می شود بیشتر خوشحال باشیم، بازتابی است که خبر این بخشش پیدا کرده. حالا حتی خبر این اتفاق را روی صفحه نخست سایت yahoo هم می توان دید.
بازتاب اقدام زیبای فردوسی‌پور در سایت یاهو +عکس


منبع:بانک ورزش


 
دنج نما